ДЕРЖАВА ВСЕСВІТУ

TOBINAROD.COM

Логотип "ТОБІНАРОД"

Круг і хрест (вписаний) – серце Всесвіту з чотирма космічними циклами: Земля, Небо, Вічність і Життя у цілісності, безперервності та у первісної досконалості Духовної сили Свідомості людини, яку не досягають ворожі сили.

Мета "ТОБІНАРОД"

Створення центру прогнозування науково-футорологічного Коцептуального розвитку Держави у конкурентному протистянні викликам і загрозам Всесвіту

Функції та Завдання

1.Розробки і реалізації Концепції і Програми дій;

2.Створення єдиних адміністративно-територіальних та соціально-економічних комплексів, що інтегровані в Державу.  Єдиними соціально-економічними комплексами є: Північно-Західний; Столичний; Північно-Східний; Карпатський; Подільський; Центральний; Придніпровський; Донецький; Причорноморський Таврійський.

3.Розробка і реалізація інфраструктурних (національних) проектів у всіх соціальних та виробничих напрямках будівництва Держави.

4.Розробка та реалізації фінансової платформи цифрової ідентифікації капіталу і технологічних витрат у замкнутому циклі виробництва товарів, робіт та послуг.

5.Взаємодія з фізичними та юридичними особами, у тому числі державними, різного рівня підпорядкування від селищної громади (Ради) до​ центральних органів (фіскальних, силових, Президента, Верховної Ради, Уряду, РНБОУ та інших).

6.Стимулами і Мотивацією місця і ролі фізичних і юридичних осіб є незаперечне Право власності у інфраструктурних проектах та реалізація амбіцій у політичних та державотворчих процесах управління Державою на різних рівнях Влади.

 СТАТУТ